Wat zijn we als medewerkers van het Streekarchivariaat Noordwest-Veluwe blij om onze vrijwilligers weer te ontmoeten in de studiezalen na anderhalf jaar van rust. Hoewel we als medewerkers ook zoveel mogelijk thuis hebben gewerkt, was het op de momenten dat we wel in de studiezalen waren verschrikkelijk rustig.

Om onze vrijwilligers weer van harte welkom te heten en te laten zien hoezeer we hun werk waarderen, hebben we elke vrijwilliger een presentje cadeau gedaan. Een prachtige mok, gevuld met lekkers, zodat er ook thuis van ons kan worden genoten.

De eerste mok werd door de streekarchivaris Rudolf Bosch uitgereikt aan Trieneke Haverkamp, sinds 2016 vrijwilligster in Elburg. Trieneke houdt zich voornamelijk bezig met het invoeren van gegevens van de agenda ingekomen stukken uit het gemeentebestuur Doornspijk 1815 – 1914.

“Wat een verrassing, dat waardeer ik heel erg. Maar ik vind het vrijwilligerswerk ook gewoon leuk om te doen” zegt Trieneke.